[19-1]
oli, real madrid,
2011.06.21 10:32 Admin „
14:00-tl lehet nevezni!!! 12 csapatot vrunk!!
Nick nv,csapat nv, msn ezeket az adatokat kell hogy megadjtok!
Csak az nevezzen aki tolja is a meccseit!!!!
|
Csapat: Magyarorszg
MSN: [email protected]
nick: Benya
2011.06.21 15:29 Benya „
Csapat: Magyarorszg
MSN: nem publikus
nick: Benya
|
Betelt!!! Ma este kinnt lesznek a csoportok s lehet tolni a meccseket!!!!
|
Nv: Zozy
MSN: [email protected]
Ami azt illeti nem emlkszem mr, h milyen vlogatottak vannak benne, ezrt rok kettt is.
Csapat: Kamerun vagy Nigria
Vlasz:
mindket benne van gy h te dntessz meikkel akarsz lenni
|
Hollandia
[email protected]
Vlasz:
Hollandia nincs benna a fifa 07-ben vlassz msik csapatot!!
|
Csapat: Magyarorszg
MSN: nem publikus
nick: Benya
|
14:00-tl lehet nevezni!!! 12 csapatot vrunk!!
Nick nv,csapat nv, msn ezeket az adatokat kell hogy megadjtok!
Csak az nevezzen aki tolja is a meccseit!!!!
|
[19-1]
|